PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669681}

Bez litości 2

I Spit on Your Grave 2
6,1 24 690
ocen
6,1 10 1 24690
3,3 3
oceny krytyków
Bez litości 2
powrót do forum filmu Bez litości 2

Co za szajs.

ocenił(a) film na 2

Zalogowałem się tylko po to, żeby napisać, że ten film to absolutne g*wno. Nie chodzi o to, że jest obrzydliwy, tylko jest po prostu źle zrobionym filmem. Bohaterowie to debile. Sąsiad, który widzi, że laska leży naga, związana i zakneblowana na podłodze w swoim mieszkaniu podchodzi do niej jakby chciał zapytać "po co leżysz na podłodze?" i dostaje kosą we flaki od człowieka, który schował się poza kadrem. Laska, która idzie z jakąś szemraną babą do składziku w piwnicy po ciuchy po tym, jak sp*erdoliła z czyjejś piwnicy. Bułgarzy twierdzący, że teraz już nie mogą wrócić do USA. A czemu właściwie? Czemu jak już ją mieli w miejscu ewidentnie przygotowanym do "akcji", to stary ją zgwałcił i postanowili ją zakopać w skrzyni w piwnicy? Taki był plan? Wszystkie laski zakopują w tej piwnicy czy aranżowali to dla jednej? Czemu jak ją zakopali, to przykryli gołą ziemię dywanem. XD Jestem w połowie i mam dosyć. I to barachło ma ocenę powyżej 6. Jeśli ten film jest samoświadomym arcyg*wnem to ok, ale po godzinie jeszcze nic na to nie wskazuje.

ocenił(a) film na 2
ahalkowicz

W końcu ktoś mnie rozumie.

ocenił(a) film na 3
ahalkowicz

Zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones