Natalia Vodianova

6,8
103 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Vodianova

Kiedyś Vodianova wydawała mi się przeciętna, ale po obejrzeniu wywiadu z nią zmieniłam zdanie

Jej osoba kompletnie mnie ujęła!

W życiu bym nie podejrzewała że Natalia to taka otwarta, sympatyczna i entuzjastyczna dziewczyna

Zawsze wydawała mi się ona wyniosła i zimna...

A ten wywiad kompeltnie zmienił mój pogląd o niej:)



Dodam, że zwykle mam kompletnie na odwrót- gdy zachwycę się kimś sławnym to po obejrzeniu wywaiadu zmieniam zdanie na gorsze:)

Zwykle znani ludzie okazują się być na żywo "gorszymi" niż ich sobie wcześniej wyobrażałam, a tu się stało na odwrót! Co za pozytywne zaskoczenie :)


Btw. urodę też ma ciekawą, szczególnie gdy się uśmiecha.

użytkownik usunięty
kryptonim_zajec

Oglądałam niedawno film dokumentalny o Natalii. Odniosłam podobne wrażenie :) Jest miłą dziewczyną a co więcej, nie zmienia partnerów jak niektóre młode gwiazdki (mimo młodego wieku). Ma męża i trójkę dzieci...

chyba oglądałyśmy ten sam wywiad-urocza dziewczyna i moja ulubiona modelka:)

zapomieliscie dodac ze jest badzo sprytna. Wyjscie "szybko" za mąż, za jednego z najbogatszych ludzi w anglii dało jej pieniądze, wpływy, władze i "opiekę" tak potrzebną przecież w brutalnym swiecie mody. Mnie nie dziwi ze nie zmienila partnera :P

Lukash

Aktualizacja. Czerwiec 2011 - separacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones